Jednotlivé moduly jsou řazeny tématicky v kategoriích:

Máme za sebou řadu úspěšných realizací

Mezi naše zákazníky patří také společnosti s velice specifickým zaměřením. Systém QI jim na míru pomáhá s různými procesy. 

A care a.s.

Na trhu působí v oboru intervenční kardiologie již od roku 1996. Být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytování nejkvalitnějších služeb, servisu i sledováním výzkumu a nejmodernějších medicínských postupů a objevů - to je filosofie společnosti A care a.s. Společnost A care a.s. je nositelem mnoha inovací. Jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků. „Chceme být společností, která neprodává jen výrobky,
ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení." Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

COROLINE a.s.

Dlouholetý dodavatel materiálů pro intervenční kardiologii. Distributor společnosti Biosensors Europe SA. Společnost Biosensors vyvíjí a uvádí na trh již více než 25 let systémy kritických katetrů a souvisejících zařízení používaných při operacích srdce a intenzivní péči. V roce 2000 společnost Biosensors vstoupila na intervenční kardiologický trh a okamžitě se stali první kardiologickou společností, která vyvinula a patentovala vlastní patentovaný limus agent, Biolimus A9 ™ (BA9 ™). Byli také první stentovou společností, která vyvinula a uvedla na trh biologicky odbouratelný polymerní stent s pouze hliníkovou stranou potaženou polymerem a léčivem pro snížení systémové expozice2. Během posledních dvou desetiletí se Biosensors stal jedním z největších výrobců a dodavatelů kardiovaskulárních stentů na celém světě.

DIAMOND DESIGN

DIAMOND DESIGN® je česká obchodní značka zajišťující návrhy, realizace a servis v oblasti interiérové a exteriérové stínicí techniky, designových látek a dekorací, interiérových tapet a programu outdoor living. Je stabilní společností s více jak desetiletou tradicí, vlastním výstavním, administrativním, výrobním a skladovacím zázemím. A také profesionálním designovým a technickým oddělením. Síla společnosti tkví především v individuálním přístupu, originálním portfoliu produktů a špičkovém servisu. Provádí přibližně dva tisíce privátních a komerčních realizací ročně, což nám přináší obrovské zkušenosti a řadí nás mezi největší realizátory produktů a služeb v našem oboru. Značka diamond design je dynamickou značkou s nepřetržitým vývojem.

FOMA BOHEMIA spol. s r.o.

Český výrobce fotografických materiálů. Společnost vznikla v roce 1995 privatizací státního podniku FOMA (do r. 1990 Fotochema - v 70. letech se FOTOCHEMA stala prakticky monopolním výrobcem barevného papíru ve východní Evropě). Po roce 1990 dochází k zásadním změnám. Nosným programem firmy se stává výroba černobílých fotografických materiálů, zobrazovacích, záznamových a registračních materiálů pro zdravotnictví, defektoskopii a speciální použití. Na zahraničních trzích FOMA prezentuje svoje výrobky v kvalitě srovnatelné s odpovídajícími konkurenčními výrobky. FOMA je středně velký podnik a je proto schopna pružně reagovat i na netradiční zakázky zahraničních odběratelů, což je nezanedbatelná konkurenční výhoda. Materiály FOMA jsou vyváženy do více než 90 zemí světa, např. SRN, USA, Rusko, Polsko, Ukrajina, Itálie, V. Británie, Japonsko, Španělsko, Francie, Indie, Venezuela atd.
Nahoru