Jednotlivé moduly jsou řazeny tématicky v kategoriích:

QI MOBILE

Mobilní aplikace systém QI nenahrazuje, ale doplňuje.

QI Mobile je mobilní verze informačního systému QI. Systém QI nenahrazuje, ale doplňuje. Z tabletu nebo chytrého telefonu můžete všude, kde je připojení k internetu, zahajovat a ukončovat úkoly, tvořit zápisy z jednání a doplňovat či aktualizovat kontakty nebo údaje o zákaznících a mnoho dalších úkonů. Samozřejmostí je možnost přímého vytáčení tel. čísel nebo propojení s navigací ve vašem telefonu.

Co umí QI Mobile?

Moje firma - Online pohled do podnikového informačního systému QI, který vaše firma používá. Máte po ruce užitečné informace, které čas od času potřebujete, ale v hlavě je nenosíte.

Obchodní partneři - Abecedně setříděný seznam všech firem z databáze systému QI. Snadno najdete ty správné kontakty, IČ nebo adresu zákazníka.

Lidé - Telefony, e-maily, adresy a fotky pěkně na jednom místě. Z QI Mobile můžete rovnou telefonovat.

Všechny kontakty - Všechny kontakty na jedné hromadě. Užitečné zvlášť, když si úplně přesně nemůžete vzpomenout, jak jste si kontakty uložili.

Moje úkoly - Seznam všeho, co je v nejbližší době potřeba udělat. Tato funkce se skvěle hodí například při práci v terénu nebo když si potřebujete něco vyfotit u zákazníka či udělat poznámku.

Moje schůzky - Všechno co vás v nejbližší době čeká a nemine. V detailu najdete, kde se schůzka koná a kdo tam s vámi bude. To se vám může hodit, třeba pokud trčíte v koloně a už je v podstatě jasné, že se opozdíte. Díky QI Mobile můžete rychle zavolat, omluvit  své zpoždění a rovnou spustit navigaci s nejrychlejší cestou do cíle, jakmile se z kolony vymaníte.

Docházka - Kdo je v práci a kdo není? Funkce, která se hodí především ve větších firmám (v těch malých na sebe většinou vidíte). Snadno zjistíte, jestli je přítomen kolega z jiného patra nebo o dvě budovy dál.

Žádosti o volno – Každý zaměstnanec si může zadat žádost o dovolenou nebo jiný druh volna.
O žádosti je informován jeho nadřízený, který může žádost schválit, nebo zamítnou. Výsledný stav vyřízení (schválení, zamítnutí atd.) zaměstnanec zjistí jak informací v QI Mobile, tak e-mailem.

Neuhrazené pohledávky - Kdykoliv máte po ruce aktuální seznam nezaplacených pohledávek.
Je dobré vědět, kdo vám dluží, tedy koho byste měli popohnat s platbou.

QI Mobile je dostupný na zařízeních s operačním systémem Android, iOS a Windows Phone.

Připadá vám naše aplikace užitečná? 
Nahoru